biura Kraków

Narzędzia

Z+F IMAGER 5006h

Do realizowania skanowania obiektów wielkogabarytowych wykorzystujemy skaner Z + F IMAGER 5006h. Urządzenie charakteryzuje się zasięgiem skanowania do 79 m i polem widzenia w poziomie 3600, 3000 w pionie.

Stacje graficzne

Serwerowa stacja robocza HP 820 wyposażona w kartę TESLA/CUDA do zawansowanych obliczeń MES.

Drukarka 3D TierTime Inspire S200

Niewielkie gabaryty czynią z niej drukarkę, której niedaleko już do drukarki biurkowej. Brak hałasu, zapachu oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealna do pracy w biurze lub nawet domu. Drukarka działa w technologii MEM, dzięki czemu obiekty jakie tworzy są wytrzymałe i w pełni funkcjonalne. Materiał ABS używany w procesie drukowania daje możliwości obróbki detalu, takiej jak szlifowanie, wiercenie, malowanie, polerowanie i sklejanie.

Rozwiązania serwerowe

• Serwery HP DL380 G8
• Serwer do obsługi skaningu 3D
• Macierz dyskowa HP Modular Smart Array P2000 G3 MSA FC Dual Cntrl LFF Array
• Kompletne rozwiązanie kopii zapasowej
• HP Przełącznik 2530-48G Switch
• Zintegrowana brama bezpieczeństwa Router Zyxel ZyWALL USG 300

Kamera termowizyjna FLIR E50

Jest to małe i lekkie urządzenie przeznaczone dla użytkowników wymagających dużej rozdzielczości, bogatej funkcjonalności i umożliwiające łatwe dokumentowanie wyników. Ciekłokrystaliczny, dotykowy wyświetlacz pozwala na dowolne przesuwanie funkcji analitycznych oraz zmianę ich wymiarów, czy dostrojenie izotermy bez wchodzenia do menu. Dodatkowa, wymienna optyka (Tele 15° i szeroki kąt 45°) została tak zaprojektowana aby ogólnie znana fuzja obrazów (przenikanie zdjęcia termowizyjnego i widzialnego), czy PiP (obraz w obrazie) działały niezależnie od tego, jaki obiektyw jest użyty.

Stacje robocze

Aby sprostać wymogom modelowania wirtualnej rzeczywistości t.j. projektowaniu i koordynacji w przestrzeni 3D, konieczne jest wyposażenie pracowni w wysokowydajne stacje robocze pracujące w sieciowym 64- bitowym środowisku Windows 7. Posiadamy stacje robocze HP 420 z 24" monitorami HP ZR2440.

Do obsługi urządzeń i czujników wykorzystywane są mobilne stacje robocze HP EliteBook 8570w.

W trakcie trwania wstępnych prac procesu projektowego konieczne jest kopiowanie dużej ilości dokumentacji, instrukcji, opisów. Zadanie to spełnia urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Color Flow MFP M575

Pierwszy wydrukowany model 3D